Üyelik Sözleşmesi

Bu forumda kabul ettiğiniz koşullar çerçevesinde, kesinlikle cinsellik, yanlış, yanıltıcı, yasadışı örgütlenme, kırıcı, kişisel gizlilik, uluslararası ve Türkiye Cumhuriyeti Yasaları\'na aykırı içeriği olan iletiler atamazsınız. Bunun yanında telif hakkı içeren dosya vb. materyalleri de paylaşamazsınız. Spam, flood, reklam, zincirleme mektup, piramit şemaları ve taciz kesinlikle yasaktır.

Yolladığınız hiç bir ileti ne forum ekibi ne de forum sahipleri tarafından yasallığı onaylanamaz. Lütfen şunu unutmayın; biz atılan her iletiyi anında görüntülemeyiz, ve iletilerin içeriği bizim sorumluluğumuzda değildir. Paylaşılmış/Verilmiş bilgilerin hiçbiri hakkında yararlıdır, tamamlayıcıdır gibi garantiler veremeyiz . The posted messages express the views of the author, and not necessarily the views of this forum, its staff, its subsidiaries, or this forum's owner. Anyone who feels that a posted message is objectionable is encouraged to notify an administrator or moderator of this forum immediately. The staff and the owner of this forum reserve the right to remove objectionable content, within a reasonable time frame, if they determine that removal is necessary. This is a manual process, however, please realize that they may not be able to remove or edit particular messages immediately. This policy applies to member profile information as well.

Yazmış olduğunuz mesajlardan şahsınız sorumlu tutulacaktır. Ayrıca, you agree to indemnify and hold harmless the owners of this forum, any related websites to this forum, its staff, and its subsidiaries. The owners of this forum also reserve the right to reveal your identity (or any other related information collected on this service) in the event of a formal complaint or legal action arising from any situation caused by your use of this forum.

Kayıt esnasında size kullanıcı adınızı seçme özgürlüğü verilmektedir. Tavsiyemiz isminizin size özgü olmasıdır. Ardından kayıt ettiğiniz hesap ile ilgili, şifrenizi yöneticiler dahil kimseye vermemeyi kabul etmiş sayılıyorsunuz (yasa ve güvenlik sebepleri). Bunun yanında başka bir kullanıcının hesabını kullanmamayı da kabul etmiş sayılıyorsunuz. Hesabınızın güvenliği için önerimiz karışık ve özel şifreler kullanmanızdır.

Kayıt olduktan sonra profil alanlarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Fakat profil alanlarınızda kullandığınız her türlü illegal durumda yöneticiler sizi uyarmadan alanınızı düzenleyebilir veya silebilirler.

Not, her iletinizin IP adresi kayıt altına alınmaktadır, bunun nedeni ise IP adresinizin veya ISP adresinizin daha önceden banlanmış olabileceğidir. Bu durum sadece anlaşmanın önemli bir parçasını ihlal etmeniz ile oluşabilir.

Ek not: Yazılım çerezler yerleştirmektedir, hakkınızda küçük bir metin dosyası ( Kullanıcı Adınız ve Şifrenizde mevcuttur ), tarayıcınızın ara belleğindedir. Bu sadece giriş/çıkışlarınız içindir. Yazılım bunun haricinden bilgisayarınızdan bir bilgi almaz.