Gönderen Konu: ARI KOVAN ARI ÜRÜNLERİ SATIŞI İLGİLİ SATIŞ BÖLÜMÜ  (Okunma sayısı 9666 defa)

ALİ OSMAN ÇALIK

• Acemi Üye
  • *
 :) ALİ BEY FORMDA ARI ,KOVAN,BAL ,ARI ÜRÜNLERİ SATIŞ İLAN BÖLÜMÜ OLUŞTURSANIZ  VE ARICILARA ÜCRETSİZ İLAN VERME ŞANSI TANISANIZ İYİ OLMAZMI  TEŞEKKÜRLER  ;) ;D
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2010, 10:40:05 Gönderen: ALİ OSMAN ÇALIK »

Arı Bakanı

• Yönetici
  • Özel Üye
    • Ali Türk
Ynt: ARI KOVAN ARI ÜRÜNLERİ SATIŞI İLGİLİ SATIŞ BÖLÜMÜ
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2010, 11:05:50 »
Aliosman bey, o senin dediklerini sağ olsun birliklerimiz yapıyor. Birliklerimiz Arıcılık
malzemeleri ve ilaç bayisi gibi çalışarak o hizmeti yerine getiriyorlar, birde onlarla rekabet halinde olmayayım. 8)

Burası arıcılık bilgi paylaşım yeridir. Arıcı arıcıya neyini tanıtacak, ben hala 2008 yılı balımı satıyorum çünkü bitmedi. Malzeme ve başka bir şey tanıtacaklar öder parasını verir reklamını. Şu ana kadar bu konuda beni kullanamadılar. Kimlerin neler yaptığını biliyorsunuz.

Senin dediğimi yapsam bu çıkarcıların işine yarar. Bizim amacımız bilgi paylaşımıdır, bir şeylere kızıp dedim site ve forum kuracağım. Çok şükür yola çıkıldı. Öncelikle arkadaşlarım ve ben bilgi ve paylaşımlarımızı burada toplayacağız. Öneriniz için çok teşekürler.
Arıcılık, arıyı yönetme sanatıdır... Siz arıyı yönetemez iseniz, arılar sizi yönetir...

Ali Türk

ALİ OSMAN ÇALIK

• Acemi Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2010, 18:57:36 »
 :)konu anlaşılmıştır teşekkürler

ismail koca

• Acemi Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 26 Ocak 2010, 10:51:38 »

Merhaba,Daha çok hepsiburda.com gibi bir yer arıyorlar.
Arıcıların sanal marketi.al-sat

O zamanda arıcılık bilgi formu olmaz

metinileri

• Acemi Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 13 Kasım 2012, 11:52:29 »
sayın ali osman çalık a katılıyorum bence gerekli bahsettiği bölüm ama yinede siz bilirsiniz ben bu haliylede memnunum

Arı Bakanı

• Yönetici
  • Özel Üye
    • Ali Türk
« Yanıtla #5 : 13 Kasım 2012, 12:36:22 »
sayın ali osman çalık a katılıyorum bence gerekli bahsettiği bölüm ama yinede siz bilirsiniz ben bu haliylede memnunum
Metin İleri, böyle bir bölüm yapılan görüşmelerde gereksiz olduğuna kanaat getirildi. Burası arıcılık bilgi merkezi olacaksa, bilgiye önem verilmeli. Sen profiline eklersin siteni, seni okuyan profilinden sitene ulaşır. İşin içine ticari işler girerse zaten orada çıkarcılık başlayacaktır. Bizi hiç sevmeyen bile gelip burada reklam yapacak, yani bizi sever gözükecek.
Siteyi hareketlendirmek tabiki isterim ama buranın bir kalitesi var, kahvehane sohbetlerini istemiyorum, seviyemizi niye düşürelim ki?  Üye sayısını artırmak istesem forumda konulara erişime kapatıp sadece üyeler görebilecek şekilde ayar yaparsanız, üye olmayan mecbur zorlayacaksınız üye olsun diye. Bu forumda, konular için söylüyorum ben nereye ulaşır isem, sıradan siteyi tıklayan kişilerde tüm konuları görebiliyor. Sitenin gidişatı iyi eksiklerimiz mutlaka vardır, şimdilik bu gidişat güzel.
Arıcılık, arıyı yönetme sanatıdır... Siz arıyı yönetemez iseniz, arılar sizi yönetir...

Ali Türk