Gönderen Konu: forum yöneticilerine  (Okunma sayısı 13368 defa)

arıcı48

• Acemi Üye
  • *
  • katkısız bal
    • bal şifadır
forum yöneticilerine
« : 17 Haziran 2010, 09:25:54 »
Yazılar okunurken en eskiler üstte, sonra o yazılara verilen cevaplar aşağıya doğru çıksa daha iyi olacak.Çözümü inşallah kolaydır.İyi çalışmalar.

Arı Bakanı

• Yönetici
  • Özel Üye
    • Ali Türk
Ynt: forum yöneticilerine
« Yanıtla #1 : 17 Haziran 2010, 10:21:53 »

Yazılar okunurken en eskiler üstte, sonra o yazılara verilen cevaplar aşağıya doğru çıksa daha iyi olacak.Çözümü inşallah kolaydır.İyi çalışmalar.

Arıcı48 ;
konunun başlıgını tıklarsanız tüm yazılanlar dediğiniz gibi arşivdekilerde dahil karşınıza gelecektir.

Size bir örnek vereyim, koloni yönetimi ve bazı hesaplar adlı konuyu tıkladım, konu başından sonuna kadar 3 sayfa olarak karşıma geldi.

Bu forumdaki konu başlıklarının birisi, tıkla bakayım dediğin bumu 8)

Arıcılık, arıyı yönetme sanatıdır... Siz arıyı yönetemez iseniz, arılar sizi yönetir...

Ali Türk

arıcı48

• Acemi Üye
  • *
  • katkısız bal
    • bal şifadır
« Yanıtla #2 : 17 Haziran 2010, 13:45:39 »
Ali Bey iyi günler,
Forumda yazıları okurken en üstte mecburen son cevap veren kişinin yazısı okunuyor.Bu cevap hangi sorunun cevabı olduğu bilinmediği için bir de aşağıdaki soruları veya önceki cevapları okumak gerekiyor. Sınavlardaki Türkçe  paragraf soruları gibi oluyor.Sınavlarda zaman kaybı olmaması için önce aşağıya yazılan soruyu okuyun, sonra paragrafı okuyun derler.
Biz de forumda önce sayfanın en altına inip sonra yukarı yukarı çıkıyoruz.Gördüğüm kadarıyla başka forumlarda konuyu başlatan kişinin yazısı en başta oluyor, cevaplar aşağıya doğru sıralanıyor.

miriliburak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 17 Haziran 2010, 19:30:46 »
sayın arıcı48 hesap ayarlarınızla ilgili bir sorunuz var olabilir (Profil-görünüm ve tasarım-yeni iletileri en üstte göster) işaretli yolu takip ederseniz sorununuz düzelecektir.

arıcı48

• Acemi Üye
  • *
  • katkısız bal
    • bal şifadır
« Yanıtla #4 : 18 Haziran 2010, 09:53:36 »
Teşekkürler miriliburak.

Muhittin YILMAZ

• Acemi Üye
  • *
    • http://minikarc.blogspot.com/
« Yanıtla #5 : 13 Ocak 2012, 18:39:32 »
Sayın forum yöneticileri
Forum üzerinden üyelere özel ileti bölümü teknik olarak açılabilirmi?
BİZ, BİZE YAKIŞANI YAPMAYA ÇALIŞIRIZ.

Doğanşehir / MALATYA
Yaş 42
http://minikarc.blogspot.com/

Arı Bakanı

• Yönetici
  • Özel Üye
    • Ali Türk
« Yanıtla #6 : 13 Ocak 2012, 22:26:42 »
Muhittin Yılmaz;
Arıcılık forumunda üyelerin profilleriyle uğraşanlar çok, herşeyide burada yazmak zorunda degilim. Sizin bir sorununuz varsa konularda arasınız, bazıları foruma girişten sonra üyelerin profilleriyle uğraşıyor, tüm profilleri kapattım, sadece yöneticiler görebiliyor. Arıcılık forumumuzu sulandırmaya çalışanlar oldu fakat bunlara izin verilmedi, bundan sonrada verilmeyecek. Birilerinin derdi bilgi edinmekse bu forumda kimseye engel yoktur, üye bile degilseniz üyeler gibi konuları görüyorsunuz. Burasını begenmeyenlerde kendileri bilir, kimseye bir şeyleri beğendirmek zorunda degiliz.

Arıcılık, arıyı yönetme sanatıdır... Siz arıyı yönetemez iseniz, arılar sizi yönetir...

Ali Türk

Muhittin YILMAZ

• Acemi Üye
  • *
    • http://minikarc.blogspot.com/
« Yanıtla #7 : 14 Ocak 2012, 13:35:02 »
Muhittin Yılmaz;
Arıcılık forumunda üyelerin profilleriyle uğraşanlar çok, herşeyide burada yazmak zorunda degilim. Sizin bir sorununuz varsa konularda arasınız, bazıları foruma girişten sonra üyelerin profilleriyle uğraşıyor, tüm profilleri kapattım, sadece yöneticiler görebiliyor. Arıcılık forumumuzu sulandırmaya çalışanlar oldu fakat bunlara izin verilmedi, bundan sonrada verilmeyecek. Birilerinin derdi bilgi edinmekse bu forumda kimseye engel yoktur, üye bile degilseniz üyeler gibi konuları görüyorsunuz. Burasını begenmeyenlerde kendileri bilir, kimseye bir şeyleri beğendirmek zorunda degiliz.

Sayın Ali Bey
Çok teşekkür ediyorum. Çok haklısınız.
Hedefim: Arıcılıkta eksiklerimi ve yeni şeyleri öğrenmeye devam.
BİZ, BİZE YAKIŞANI YAPMAYA ÇALIŞIRIZ.

Doğanşehir / MALATYA
Yaş 42
http://minikarc.blogspot.com/

metinileri

• Acemi Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 13 Kasım 2012, 11:48:35 »
sayın yöneticiler bu forumunuz gayet iyi olduğunu düşünüyorum forumda arıcıların kendi ürünlerinin de pazarlanmasını sağlayacak bir bölüm de açılabilirse her kese faydalı olacaktır  ürünlerde belli bir fiyat ortalamasını değerini yakalayabiliriz
bu benim fikrimdir kabul görür veya görmez o size kalmış foruma daha fazla katılımın  da olacağı görüşündeyim takdir sizlerindir selamlar.

mehmet sıçramaz

• Acemi Üye
  • *
  • adana/ imamoğlu
« Yanıtla #9 : 26 Ekim 2013, 19:33:37 »
sayın forum yöneticileri üyelerin isimlerinin yanında yada altında hangi şehirde arıcılık yaptıkları da yazılırsa konuları okurken daha fazla faydalanacağımız düşüncesindeyim

Arı Bakanı

• Yönetici
  • Özel Üye
    • Ali Türk
« Yanıtla #10 : 30 Ekim 2013, 09:03:45 »
sayın forum yöneticileri üyelerin isimlerinin yanında yada altında hangi şehirde arıcılık yaptıkları da yazılırsa konuları okurken daha fazla faydalanacağımız düşüncesindeyim

Mehmet sıçramaz;
Üye olan kişiler forum kuralları bölümünü okurlarsa zaten orada bunun önemi olduğu var. Bir başka neden birçok kişi foruma üye olamıyoruz diye mail atıyor, nasıl üyelik kabul ettiğimiz gene forum kurallarında var. Foruma üye olacak kişiler isim ve soy isimleriyle üye olmaları gerekmekte, ilk başlarda nik ile üyeliğe izin vermiştik, karşındaki kim, kime hitap ediyoruz biraz tuhaf oluyor. Birde arıcı ismini niye saklıyor anlamıyorum.

Ali Türk

EnesKayhan

• Acemi Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 06 Temmuz 2015, 15:17:19 »
Hele bende benim üyeliğin neden silindi diyordum

Arı Bakanı

• Yönetici
  • Özel Üye
    • Ali Türk
« Yanıtla #12 : 07 Temmuz 2015, 03:56:15 »
Foruma üye olan kişi sayısı 10 bini geçti, ben bunlardan bu tarih itibari ile 850 tanesine onay vermişim. Bu felaket bir rakam, bir ara üye olma panosunu yayınlamıştım. 10. ci kişiyide gene ekrandan resimledim.
Nikle üye olmayın diyorum, isim soy isim olsun diyorum, kimse kuralları okumuyor.
Bunları niçin istiyoruz geçmişte bazı forumlarda farklı nikler ile yazanlar vardı, bakıyorsun yazanlar değişik isimlerde ben onları tanımıyorum ama onlar bizi çok iyi tanıyıp hakkımızda olumsuz yazılar yazıyordu. Sonuçta hepsi yok oldular...
Bende burada yazmak isteyen gerçek ismiyle yazsın istemekteyim.

Üye sayısını önem verseydim, üye olmayanlara forumu kapatırdım.
Buradaki yazılanlara üye olanla üye olmayan ulaşabilir.Hiç bir konu üye olmayana kapalı değildir.
Amaç arıcılıktaki sorunları en aza indirmek ve arıcılığın yükselmesine yardımcı olmaktır...

Ali Türk