Gönderen Konu: Doğada kışlayan arı kolonisi resimleri.....  (Okunma sayısı 18564 defa)

Halileroğlu

• Acemi Üye
  • *
  • Arıcı olmak bir ayrıcalıktır
Ynt: Doğada kışlayan arı kolonisi resimleri.....
« Yanıtla #15 : 06 Ocak 2011, 15:33:39 »
benim bunu ciddi anlamda söylediğimi mi sanıyorsunuz? sonundaki gülümseme sizce ne olabilr? böyle bir anlayış beklediğim için kusura bakmayın ama şu sözlerinize dikkat edin. siz benim mesleğimi nasıl yerine getirdiğimi bilmiyorsunuz ben sizin. nasıl bir dayanakla  böyle bir yargıya varabiliyorsunuz? sizce bukadar basit mi ? ben daha okulu bitirmedim şuan öğrenciyim bunları bile bilmeden saldırmaya başlıyorsunz bu ön yargının altındaki sorunu merak ettim. şimdi daha öğrenciymişsin bunları başkası diyemz  falan demeniz bana hiç garip gelmez nedense(!)
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2011, 15:49:27 Gönderen: Halileroğlu »
Fizyoterapist

Dr. Muhteşem Turunç

• Yönetici
  • Kıdemli Üye
  • Doktorun İyisi Burda
    • Arıcılık İlk Yardım
« Yanıtla #16 : 06 Ocak 2011, 18:47:36 »
Sanada bi dokunduk oooo ahlara bak bin ah işittik ??? bak seni hiç bir şeyle itham etmedim ama sağlıkcı olarak, okumuş biri olarak daha doğru konuşmanı beklediğimi söylemeye çalıştım. Saldırı lafı felanda hiç hoş değil ben bu güne kadar kimseye saldırmadım saldırmamda. Bu dünyada sana kıyasla en az 30 yıl bir fazla zaman süresince yaşıyor ve insanlarla konuşuyorum. Şimde sen karar ver; seninmi yanlış söylemiş olmanmı mümkün, yoksa benim yanlış anlamış olmammı mümkün.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2011, 18:50:24 Gönderen: Dr. Muhteşem Turunç »

Arı Bakanı

• Yönetici
  • Özel Üye
    • Ali Türk
« Yanıtla #17 : 07 Ocak 2011, 17:57:50 »
Forumda gereksiz tartışmalara bu güne kadar izin vermedim. Bundan sonrada verilmeyecek. Gereksiz yazıların kime ne faydası var. Yok öyleydi yok böyledi. Yok ben söyle demek istemiştin yok sen böyle anladın. Bu bizim arıcılığımıza ne kattı. Amatör bir arıcı adayı kalkıp taa ıslah işlerine ne zaman ulaştı?
Daha ıslaha üniversitelerimiz başlayamadılar.
Varsa tecrübesi olanlar paylaşsın, olumlu veya olumsuz farketmez. Kuru laflarla bu arıcılık olmuyor.
Arıcılık, arıyı yönetme sanatıdır... Siz arıyı yönetemez iseniz, arılar sizi yönetir...

Ali Türk

Halileroğlu

• Acemi Üye
  • *
  • Arıcı olmak bir ayrıcalıktır
« Yanıtla #18 : 07 Ocak 2011, 18:43:09 »
ya abi ben ıslah yaparım yapmam şöyle iyi olur böyle iyi olur mu dedim ? az çok bilgimiz var tabi hiç bilmiyoruz gibide anlaşılmasın doğal seleksiyondur otonom-gen, germ-gen, ıslah yabancı olduğumuz bir konu değil en azından birçok insanın yorumlayarak yaptığı bazı şeylerin terimsel olarak farkındayım.  lütfen ağır konuşuyorsunuz bilmiyorum farkında mısınız . ayriyeten lüzumsuz yersiz olduğuda belli o konuda bir sıkıntı olacağı yok  :D muhteşem amcayla aramızdaki sorunu çözüyorduk biraz geç silseydin sevinirdim. arıcılığa birşey katmak için burada bazı şeyleri tartışacaksak eğer, insanların birbirlerini doğru anlaması şart yoksa böyle durumların ortaya çıkmasından kaçınmak elinizde olan bir durum değil.
Fizyoterapist